
Iveco Daily VI 2014 - покажчик повороту передній правий в бампер
1 350 ₴
- В наявності
- Код: 263
Iveco Daily VI 2014 - покажчик повороту передній правий в бампер
Номер OE
5801585151 5801874639 00005801874639
УВАГА! наведені вище цифри є номерами оригінальних деталей яких предметом даної пропозиції є заміна. Перед купівлею їх потрібно обов'язково порівняти з номером оригінальної замінювати деталі. Якщо відрізняються хоча б одним символом, то ця частина не буде відповідати або не буде працювати або не буде працювати належним чином. У цьому випадку її не слід купувати
Iveco Daily VI, моделі виробляються починаючи з 2014 року DAILY VI Фургон / універсал 33S12, 35S12 (F1AGL411H) 2287ccm 116KM/85kW 2016/04 - DAILY VI Фургон / універсал 33S14, 35S14 (F1AGL411J) 2287ccm 136KM/100квт 2016/04 - DAILY VI Фургон / універсал 33S16, 35S16 (F1AGL411G) 2287ccm 156 КМ/115квт 2016/04 - DAILY VI Фургон / універсал 35S/E 82KM/60kW 2016/09 - DAILY VI Фургон / універсал 35S15, 35C15, 40C15, 50C15 2998ccm 150Л. с./110квт 2016/04 - DAILY VI Фургон / універсал 35S18, 35C18, 40C18, 50C18 2998ccm 180KM/132kW 2016/04- DAILY VI Фургон / універсал 40C15, 50C15, 65C15 2998ccm 146KM/107kW 2014/03-2016/04 DAILY VI Фургон / універсал 40C17, 50C17, 65C17 2998ccm 170KM/125kW 2014/03-2016/04 DAILY VI Фургон / універсал 45C/E, 50C/E 109Л/80 квт 2016/09 - DAILY VI Фургон / універсал Natural Power 35S14, 35C14, 40C14, 50C14 2998ccm 136KM/100квт 2016/04 - DAILY VI, Фургон 45C/E, 50C/E 109Л/80 квт 2016/09 - DAILY VI Фургон Natural Power 35S14, 35C14, 40C14, 50C14, 65C14, 70C14 (F1CFA401A F1CFA401B) 2998ccm 136KM/100квт 2014/03- DAILY VI бортовою платформою / ходова частина 33S11, 35S11, 35C11 (F1AE3481A F1AFL411A) 2287ccm 106KM/78kW 2014/03-2016/04 --- DAILY VI платформа / шасі 33S12, 35S12, 35C12 (F1AGL411H) 2287ccm 116KM/85kW 2016/04 - DAILY VI бортовою платформою / ходова частина 33S13, 35S13, 35C13 (F1AE3481B F1AFL411B) 2287ccm 126KM/93kW 2014/03-2016/04 DAILY VI платформа / шасі 33S14, 35S14, 35C14 (F1AGL411J) 2287ccm 136KM/100квт 2016/04 - DAILY VI бортовою платформою / ходова частина 33S15, 35S15, 35C15 (F1AE3481C F1AFL411C) 2287ccm 146KM/107kW 2014/03-2016/04 DAILY VI платформа / шасі 33S16, 35S16, 35C16 (F1AGL411G) 2287ccm 156 КМ/115квт 2016/04 - DAILY VI платформа / шасі 35S/E, 35C/E 82KM/60kW 2016/09- --- DAILY VI бортовою платформою / ходова частина 35S14, 35S15, 35C15, 40S14, 40C15, 50C15, 65C15, 70C15 (F1CE3481J F1CFL411E F1CFL411J) 2998ccm 146KM/107kW 2014/03-2016/04 DAILY VI бортовою платформою / ходова частина 35S15, 35C15, 40C15, 50C15, 65C15, 70C15, 72C15 2998ccm 150Л. с./110квт 2016/04- DAILY VI бортовою платформою / ходова частина 35S17, 35C17, 40C17, 45S17,45C17, 50C17, 55C17, 65C17,... (F1CE3481K F1CFL411F F1CFL411H) 2998ccm 170KM/125kW 2014/03-2016/04 DAILY VI платформа / шасі 35S17, 55S17 4x4 (F1CFL411H) 2998ccm 170KM/125kW 2015/08-2016/04 DAILY VI платформа / шасі 35S18, 35C18, 40C18, 50C18, 65C18, 70C18, 72C18 2998ccm 180KM/132kW 2016/04 - DAILY VI платформа / шасі 35S18, 55S18 4x4 2998ccm 180KM/132kW 2016/09 - DAILY VI бортовою платформою / ходова частина 35S21, 35C21, 40C21, 50C21, 65C21, 70C21 (F1CE3481D F1CFL411G) 2998ccm 205KM/150kW 2014/03- DAILY VI платформа / шасі 45C/E, 50C/E 109Л/80 квт 2016/09- --- DAILY VI бортовою платформою / ходова частина NaturalPower 35S14, 35C14, 40C14, 50C14, 65C14, 70C14,... (F1CFA401A) 2998ccm 136KM/100квт 2014/03 -
Колір абажура: молочно-білий
Лампи: PY21W (немає в комплекті)
Патрон для лампочки: в комплекті

Каталог товарів від Bright-beam – найкращий вибір
![]() |
Збільшена безпека та видимість: Додаткові ліхтарі, врізні лід ліхтарі, DRL і протитуманні фари покращують видимість у різних погодних умовах та часу доби, що сприяє безпеці на дорозі. |
![]() |
Проста установка та сумісність: кріплення та ліхтарі, надаються із зручною інструкцією по встановленню, що робить процес встановлення більш доступним навіть для недосвідчених власників автомобілів. |
![]() |
Поліпшений дизайн і стиль: Задні ліхтарі, мигалки, стробоскопи - можуть бути використані для поліпшення зовнішнього вигляду автомобіля, роблячи його більш стильним і унікальним. |
![]() |
Тривалий термін служби: Авто LED лампи мають більш тривалий термін служби порівняно з традиційними лампами, що знижує витрати на заміну ламп та забезпечує більш тривале використання |
Основні фактори, що забезпечують успішність нашого асортименту
Приємні ціни
Ми підтримуємо прямі відносини з більшістю виробників, що дозволяє формувати ціни без додавання комісій посередників. Наша власна інфраструктура допомагає знижувати витрати та підтримувати доступні цінові пропозиції.
Фабрична якість
Ми ретельно обираємо продукцію тільки від перевірених та заслужених виробників, які мають офіційні сертифікати та усталене виробництво. Окрім того, всі товари проходять додаткову перевірку перед відправкою.
Гарантії якості
Співпраця з провідними компаніями з різних куточків світу гарантує надання нашим клієнтам продукції найвищої якості
Можливість обміну
Ми завжди проводимо суворий контроль якості, що підтверджується можливістю обміну чи повернення товару протягом 14 днів відповідно до законодавства.
Простий алгоритм покупки




| Основні атрибути | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Iveco |
| Сумісність з моделлю | 65 C 15, 35 C 11, C16, 35 C 15, 35 S 11, 35 C 13, H-2, S-18, 35 S 13, 35 S 12, S15, Hover, Shadow |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Рік випуску автомобіля | 2014, 2015, 2016 |
| Колір | Білий |
| Положення керма | Правий/лівий |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість світлодіодів | 4 шт. |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Висота | 90 мм |
| Ширина | 121 мм |
| Глибина | 72 мм |
| Колірна температура | 6000K |
| Джерело світла | Діоди |
| Промінь | розсіяний |
| Термін експлуатації ламп | 50000 час |
| Потужність | 40 Вт |
| Ступінь захисту IP | 67 |
| Тип | Додаткові фари |
| Колір світіння | Білий |
- Ціна: 1 350 ₴



